R e k l a m a

Radosław Macoń o wręczaniu czeków na Rynku: „Spektakl obłudy i zakłamania”

-

Lokalny działacz i lider Konfederacji w regionie tarnowskim Radosław Macoń w ostrych słowach skomentował w mediach społecznościowych poniedziałkowe uroczyste przekazywanie samorządowcom na bocheńskim rynku czeków z Polskiego Ładu. – Oni wierzą, że od siebie dają te pieniądze (…) więc jeszcze raz przypomnę ekonomicznym płaskoziemcom: rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy.

R. Macoń zaczął od nawiązania do cytatu „Na rynku dzieją się rzeczy niedopuszczalne„, po czym tak opisał wczorajsze wydarzenia:

„Grupa Zjednoczonej łże-Prawicy przy asyście funkcjonariuszy fabryki kłamstwa z TVPiS wręczała tekturowe czeki „swoim” samorządowcom. Ilość zer na rynku była powalająca a sam Bareja nie powstydziłby się organizacyji takiego spektaklu obłudy i zakłamania. Zabrakło jedynie słomianego Misia, o którego by można zapytać: po co jest ten Miś?”.

Przedstawiciel Konfederacji obśmiał też wypowiedź radnego powiatowego Mariusza Zająca: – Nawiązał on do słów starosty bocheńskiego, który na ostatniej radzie powiedział iż on nie jest od polerowania klamek (celem pozyskiwania jamłużny z Nowego Wału). MZ stwierdził, iż faktycznie nie starosta jest od tego, a radni PiS od tego są ONI. A ja dodam, że od tego są i się idealnie do tego nadają!

– Zatrważające jest to, że wygląda to tak, iż oni wierzą, że od siebie dają te pieniądze. Więc jeszcze raz przypomnę ekonomicznym płaskoziemcom z grupy rekonstrukcyjnej przedwojennej sanacji słowa śp. Małgorzaty Thatcherowej: „Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy” – zakończył swój wpis R. Macoń.


Na realizację projektów dofinansowanych z rządowego funduszu Polski Ład na Bocheńszczyznę ma trafić ponad 100 mln zł. Miasto Bochnia otrzyma dofinansowanie m.in. na rewaloryzację Plant Salinarnych oraz zakup 3 nowych autobusów.

Pełna lista inwestycji – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia