R e k l a m a

W Borku uczczono Powiatowe Święto Rodzicielstwa Zastępczego

-

W niedzielę 29 maja na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku odbyła się impreza integracyjna z okazji Powiatowego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego dla rodzin zastępczych i umieszczonych pod ich opieką dzieci z terenu powiatu bocheńskiego. W imprezie wzięli udział również wychowankowie bocheńskich placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Spotkanie było formą podziękowania dla wszystkich rodzin zastępczych za trud, jaki na co dzień wkładają w opiekę i wychowanie dzieci, które w ich domu znalazły opiekę i miłość. Podczas imprezy dorośli mieli okazję do integracji i wymiany doświadczeń, a dzieci wesoło spędziły czas mając zapewnione różnego rodzaju atrakcje m.in. zamek dmuchany do skakania, malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe, ścianka wspinaczkowa, park linowy, kolejka tyrolska.

Na imprezie nie zabrakło starosty bocheńskiego Adama Korty, który miał okazję spotkać się z rodzinami zastępczymi oraz porozmawiać z nimi.

Impreza była realizowana w ramach projektu pn. „Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej w Powiecie Bocheńskim”. Sponsorzy imprezy: www.cukierniatradycyjna.pl, koldras.pl, pralniacurylo.pl, tortybochnia.pl, www.restauracjasasiedzka.pl.


Wszystkim chętnym do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dla kandydatów do pełnienia funkcji niezawodowej rodziny zastępczej przypominamy, że formularze zgłoszeniowe są przyjmowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni do 30 czerwca 2022 r. – poinformowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023