R e k l a m a

W sobotę artystycznie na ul. Solnej i Sutoris w Bochni

-

W sobotę 20 sierpnia w ciągu ulic Solna i Sutoris w Bochni będą miały miejsce kolejne dwa wydarzenia artystyczne wpisane w cykl Kulturalnej od-nowy.

O godz. 15:00 rozpoczną warsztaty pn. „Dary natury – forma, struktura i faktura” zorganizowane przez bocheńskie koło Polskiego Związku Niewidomych. Tym razem uczestnicy zajęć będą musieli wykazać się zdolnościami manualnymi i kreatywnością, ale też nie lada cierpliwością, mając do dyspozycji materiał w postaci słomy i wikliny. Spotkanie będzie także kolejną formą integracji osób z dysfunkcją wzroku z osobami bez dysfunkcji, by połączyć środowiska i pokazać, jak wiele je łączy.

Natomiast od godz. 17:00 Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM zaprasza na ostatnie już letnie wydarzenie, podczas którego tworzyć będziemy wystawę performance LAND ART. O tym wydarzeniu pisaliśmy już TUTAJ.

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Miasta Bochnia. Współorganizatorem i koordynatorem cyklu „Kulturalna od-nowa” jest Wydział Promocji i Rozwoju Miasta Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024