R e k l a m a

Jak zabezpieczyć majątek? W czwartek w MDK spotkanie dla przedsiębiorców

-

W czwartek 8 września o godz. 18:00 w sali kameralnej kina Regis w Bochni odbędzie się spotkanie pt. „Odczaruj swoją sukcesję”, na którym będzie można posłuchać o aspektach związanych z tematem dziedziczenia i przekazywania majątku.

Dlaczego warto? Bo kiedyś w mieście pięknym, wśród przyjaciół i znajomych działała pewna dobrze prosperująca firma… Była własnością wspólników, którzy podzielili się udziałami. Nieszczęście pojawiło się w dniu , gdy jeden z nich zginął w wypadku samochodowym. Żona zmarłego, która była spadkobiercą pojawiła się na zebraniu wspólników i oświadczyła , że obecnie ona – jako właściciel udziałów po zmarłym mężu- zajmuje jego miejsce w spółce. Pozostali wspólnicy musieli zaakceptować decyzję nowej wspólniczki… blokowała ona inicjatywy pozostałych, podejmowała nieodpowiedzialne decyzje, nie potrafiła dojść do porozumienia z partnerami, była przeciwna inwestowaniu pieniędzy w firmę żądając wypłaty wysokich dywidend. I tak firma stanęła w obliczu krachu finansowego. Dwaj starzy partnerzy postanowili pozbyć się „konia trojańskiego”. Okazało się jednak, że nie będzie to takie proste… – mówi Anna Czech, właścicielka marki „Ludzie z Charakterem”.

Jak temu zaradzić? Masz pomysł? Bo każda sytuacja jest inna! A jaka jest Twoja? Dziedziczenie, testament, zachowek… Sposoby na szacunek miłość i spokój w rodzinie. Zapraszamy – zachęcają organizatorzy.

Na wydarzenie zapraszają Urząd Miasta Bochnia, Parafia Św. Mikołaja oraz Anna Czech wraz z radcą prawnym Dawidem Kowalczykiem.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc