R e k l a m a

Sobota: Piłkarze BKS podejmą u siebie Radłovię Radłów

-

Już w sobotę ligowe emocje powrócą do Bochni. 15 października BKS zmierzy się w spotkaniu 11. kolejki V ligi z zespołem Radłovii Radłów.

Drużyna BKS notuje w ostatnich spotkaniach dobrą passę. We wrześniu, zawodnicy Bocheńskiego zwyciężyli we wszystkich ligowych starciach. Gracze prowadzeni przez Wojciecha Tajdusia rozegrali już 2 mecze w październiku, najpierw bezbramkowo remisując z Sokołem Słopnice, a w ostatniej kolejce zwyciężając 3:0 z Tarnovią Tarnów. W sobotę powalczą o kolejne 3 punkty, mierząc się z Radłovią, z którą piłkarze z Bochni mieli już okazję rywalizować w poprzednim sezonie w rozgrywkach IV ligi.

W obecnej kampanii LUKS Radłovia zwyciężyła na ten moment tylko w 3 spotkaniach. Drużyna z Radłowa z 10 punktami na koncie (do 3 zwycięstw dołożyli jeszcze jeden remis, pozostałe spotkania przegrali) obejmuje obecnie 12. miejsce w ligowej tabeli.

Początek spotkania przy Parkowej 3 już w sobotę 15 października o godz. 15:30. Bilety dostępne będą do nabycia w bramkach przy wejściu na stadion.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc