R e k l a m a

Mirosław Chodur w zarządzie koła partii Polska 2050 Szymona Hołowni

-

Mirosław Chodur, samorządowiec z Wiśnicza, został członkiem zarządu koła partii Polska 2050 Szymona Hołowni w okręgu nr 15 obejmującym powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielicki oraz miasto Tarnów.

Struktury partii Polska 2050 zostały sformułowane analogicznie do podziału na okręgi wyborcze w wyborach do sejmu.

Pięcioosobowy skład zarządu koła partii Polska 2050 w okręgu nr 15 tworzą: przewodniczący koła Seweryn Gutkowski (powiat tarnowski), sekretarz koła Mariusz Gałek (powiat wielicki), skarbnik koła Łukasz Bociek (powiat dąbrowski), członek zarządu Mirosław Chodur (powiat bocheński) i członek zarządu Rafał Chmiela (powiat proszowicki).

Ponadto delegatem do rady regionu Polska 2050 został Krzysztof Kołodziejczyk, również kojarzony z Wiśniczem.

Teraz przede mną budowa struktur lokalnych i przygotowywanie do wyborów parlamentarnych. Podchodzę do tego zadania z pozytywnym nastawieniem, jest dobra energia, są fajni ludzie, a to jest najważniejsze – powiedział Mirosław Chodur w rozmowie z Bochnianin.pl.

Mirosław Chodur jest wiceprzewodniczącym Rady Miasta Nowy Wiśnicz. To współtwórca i współinicjator powstania lokalnego komitetu wyborczego „Autostrada do Przyszłości”, który od dwóch kadencji ma większość w Radzie Miasta oraz z którego listy startowała sprawująca urząd burmistrza Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024