R e k l a m a

Kubuś pierwszym dzieckiem urodzonym w bocheńskim szpitalu w 2023 roku

-

Kubuś z Krasnych-Lasocic był pierwszym dzieckiem, które urodziło się w tym roku w bocheńskim szpitalu.

Dobra opinia o Szpitalu Powiatowym w Bochni już dawno przekroczyła granice Bocheńszczyzny. Pierwsze dziecko, które urodziło się w tym roku na tutejszej porodówce pochodzi z powiatu limanowskiego. To Kubuś syn Iwony i Andrzeja Kaperów.

Wybór bocheńskiego szpitala nie był przypadkowy. To przemyślana decyzja poparta wieloma dobrymi opiniami zasłyszanymi na temat tego miejsca — mówiła 32-letnia mama Kuby

To jej pierwsze dziecko. Chłopiec przyszedł na świat 1 stycznia o godz. 12.40. Dziś  Kubusia i jego mamę odwiedził  Adam Korta Starosta Bocheński. Gospodarzowi powiatu towarzyszył Jarosław Kycia, dyrektor Szpitala Powiatowego w Bochni a także personel  porodówki i oddziału noworodków.

Kuba pierwszy chłopiec urodzony w tym roku w bocheńskim szpitalu dostał 1000 zł oraz prezenty. Były też gratulacje i życzenia.

– Życzymy dużo zdrowia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku — podkreślali starosta i dyrektor szpitala.

Prezent i gratulacje odebrała także pochodząca z Kąt w powiecie brzeskim – Agnieszka Tomasik mama Kingi. Dziewczynka przyszła na świat  także 1 stycznia, ale o 15.10. Na Kingę w domu czeka starsza siostra Lenka i tata.

Wszystko wskazuje na to, że Kuba i Kinga opuszczą szpital  już w środę.

W ubiegłym roku w bocheńskim szpitalu na świat przyszło 1542 dzieci, rok wcześniej  było to 1466 maluchów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia