R e k l a m a

Policja w Bochni. Zmiana szefów wydziału prewencji oraz kryminalnego

-

Naczelnik Wydziału Prewencji nadkomisarz Krzysztof Cetnarski oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego aspirant sztabowy Grzegorz Wilk z Komendy Powiatowej Policji w Bochni, po wielu latach wzorowej służby przeszli na zasłużoną emeryturę. W ubiegłym tygodniu odbyło się ich uroczyste pożegnanie.

Wiele lat służyli dla Rzeczypospolitej Polskiej i nieśli pomoc jej obywatelom. Rozwiązali wiele spraw oraz przeprowadzili wiele trudnych interwencji:

Nadkomisarz Krzysztof Cetnarski służył w policyjnym mundurze przez 27 lat. Jego 3 ostatnie lata w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni związane były ze stanowiskiem Naczelnika Wydziału Prewencji.

Aspirant Sztabowy Grzegorz Wilk był policjantem przez 26 lat. Od 2019 roku był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Po wielu latach wzorowej służby funkcjonariusze zdecydowali się przejść na zasłużoną emeryturę. W ubiegłym tygodniu w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której padło wiele słów uznania i życzeń. Komendant Powiatowy Policji w Bochni insp. Jerzy Polczyk przekazał mundurowym podziękowania za wieloletnią służbę, którą pełnili.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział także: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bochni podinsp. Łukasz Radzięta, kadra kierownicza jednostki, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni.

Jednocześnie decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Bochni insp. Jerzego Polczyka obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji przejął podkom. Robert Kicka. Obowiązki Naczelnika Wydziału Kryminalnego będzie pełnił asp. szt. Zbigniew Mroczek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc