R e k l a m a

Firma IGLOO planuje zwiększyć zatrudnienie nawet o 30%

-

Działająca w Starym Wiśniczu firma IGLOO planuje duże zwiększenie zatrudnienia – w ciągu roku nawet o jedną trzecią. Jest to związane nie tylko z rozwojem jej podstawowej działalności w branży urządzeń chłodniczych, ale przede wszystkim wzrostem zupełnie nowej gałęzi produkcji i wprowadzaniem na rynek innowacyjnej, autorskiej pompy ciepła.

Na wsparcie dynamicznego rozwoju w tym drugim obszarze spółka pozyskała jesienią zeszłego roku znaczącego inwestora (zobacz: Znany przedsiębiorca zainwestował 40 mln złotych w spółki Igloo i Miloo Electronics).

IGLOO będzie produkować pompy ciepła

Innowacyjną pompę ciepła „MultiTherma” zaprojektowali od podstaw inżynierowie IGLOO. – Jest produktem o najwyższym poziomie efektywności energetycznej i współczynniku COP na poziomie 5,50 – najwyższym w branży – zachwalają. – Posiada szereg nowatorskich rozwiązań technicznych oraz zbudowana jest z najlepszych komponentów firm światowych.

W przyszłym tygodniu produkt ma zostać zaprezentowany podczas jubileuszowej, 25 edycji targów ENEX – największej imprezie targowej tej branży w Polsce. Przygotowania do wdrożenia seryjnej produkcji trwają już od dłuższego czasu: po intensywnym czasie testów, rozpoczęto sprzedaż produktów, a teraz spółka przygotowuje się do pełnego uruchomienia wysokowydajnej linii produkcyjnej w nowej hali produkcyjno-logistycznej.

Wzrośnie zatrudnienie

Firma prowadzi intensywną rekrutację i szkolenia pracowników. Według zapowiedzi, planowane jest zwiększenie zatrudnienia o 20-30% w skali roku. Obecnie poszukiwani są tacy specjaliści jak: programiści, elektrycy, konstruktorzy, technicy chłodnictwa, czy serwisanci (zobacz w zakładce PRACA).

Jednocześnie IGLOO rozwija swój podstawowy obszar produkcji w sektorze chłodnictwa – przed tygodniem na międzynarodowych targach EUROSHOP 2023 w Niemczech, na imponująco przygotowanym stoisku (zwiedzanie on-line TUTAJ), premierowo zaprezentowano nowe, innowacyjne produkty i usługi.

Od pewnego czasu można zaobserwować także postępującą profesjonalizację nowoczesnego marketingu, czego efektem jest choćby uruchomienie na YouTube kanału „IGLOO TV”, na który trafiają m.in. takie spoty:


O firmie IGLOO

Działająca od 1986 roku w Starym Wiśniczu firma IGLOO jest producentem urządzeń chłodniczych oraz agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych dla branży spożywczej (markety i supermarkety), branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii. Świadczy także usługi około sprzedażowe (serwisowe, montażowe, modernizacyjne).

Firma projektuje i tworzy także rozwiązania wspierające sprzedaż online w zakresie przechowywania i dystrybucji świeżych produktów, w oparciu o własne innowacyjne rozwiązania zintegrowane w środowiskach chmurowych (IGLOO Cloud). Swoje urządzenia dystrybuuje do ponad 50 krajów na 5 kontynentach świata.


Na zdjęciach stoisko firmy IGLOO na międzynarodowych targach EUROSHOP 2023 w niemieckim Dusseldorfie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia