R e k l a m a

Koniec przygody Miłosza w You Can Dance. „Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!”

-

W tanecznym show „You Can Dance. Nowa Generacja 2” pozostały już tylko trzy pary. Po piątkowym odcinku z programem musieli pożegnać się 14-letni Miłosz Pastuszka z Bochni oraz partnerująca mu podczas dwóch ostatnich występów Aniela Prus. Oboje jeszcze jednak zobaczymy na ekranie podczas finału za 2 tygodnie (pojawi się wówczas cała „Złota Szesnastka”).

– Dziś dla Miłosza i Anielki przygoda z You Can Dance Nowa Generacja 2 dobiegła końca. Ta przygoda życia trwała przez kilka bardzo intensywnych tygodni – podsumowała we wpisie na Facebooku pani Monika, mama Miłosza. – Miłoszku pokazałeś nam swoją pracowitość i determinację ale nade wszystko, że pasja jaką jest taniec to właśnie Twój sposób na wyrażania siebie i emocji – a dostarczyłeś ich nam tak wielu i w niezliczonych odcieniach, że nie jestem w stanie opisać tego, czego od Ciebie otrzymaliśmy i czego doświadczyliśmy. Pokora, empatia to cechy, które po prostu płyną z Ciebie strumieniami. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Płyń dalej w tym kierunku. Masz niezwykły talent! W imieniu swoim i męża ogromne dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas dobrym słowem i dziękujemy za każdy wysłany SMS.

Miłosz Pastuszka ma 14 lat, jest uczniem 8. klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni. W przesłuchaniach do programu YCD brało udział tysiące dzieci z całej Polski. Podczas castingów jurorzy wyłonili najpierw 50-tkę młodych tancerzy, z których następnie – po dziesiątkach godzin spędzonych przez nich w salach pod okiem najlepszych trenerów w Polsce – wyłoniono 16 najzdolniejszych uczestników. Miłosz dotarł do TOP 8 – programu nie wygra, ale tego, czego dzięki YCD doświadczył i czego zdołał się nauczyć, nikt mu nie zabierze i z pewnością wszystko to zaprocentuje w przyszłości.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia