R e k l a m a

YCD. Zostały już tylko cztery pary tancerzy! Miłosz chwalony przez jurorów – WIDEO

-

W tanecznym show „You Can Dance. Nowa Generacja 2” pozostało już tylko ośmioro uczestników (cztery pary). W stawce rywalizującej o zwycięstwo wciąż jest 14-letni Miłosz Pastuszka z Bochni, który w piątkowym odcinku zebrał pochwały m.in. od Agustina Egurroli za to jak rozwija się w programie.

Miłosz występował w tym odcinku z nową partnerką – 12-letnią Anielą Prus (poprzednio partnerująca mu Kinga Dzikowska odpadła tydzień wcześniej). Stworzyli świetny duet tańcząc do hitu „Kiss, kiss” (co prawda przydarzyła im się wpadka podczas układu, ale gładko z niej wybrnęli – co również zostało docenione).

Mimo dobrego występu, oboje musieli powalczyć jednak o pozostanie w programie wykonując solówki. Wybrnęli z tej próby znakomicie i zobaczymy ich ponownie w najbliższy piątek.

Zgodnie z zasadami programu obecnie trwa zbieranie sms-owego poparcia dla tancerzy (do godz. 23:59 w środę). Odpowiednia ilość głosów zapewnia bezpieczeństwo i dalszy awans bez konieczności tańczenia solówek i oddawania decyzji w ręce jurorów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia