R e k l a m a

YCD: Miłosz tańczy dalej, ale stracił dotychczasową partnerkę

-

W niedzielę z programu „You Can Dance. Nowa Generacja 2” odpadło kolejnych dwóch uczestników. Z finałowej Złotej Szesnastki ostało już tylko dziesięcioro tancerzy – w kurczącej się coraz bardziej stawce wciąż jest utalentowany 14-latek z Bochni: Miłosz Pastuszka.

W niedzielnym odcinku Miłosz w parze z Kingą Dzikowską zaprezentowali się w bardzo artystycznej choreografii ułożonej do piosenki „Twój kolor” (cover „True Colors”) z filmu „Trolle”. Występ można zobaczyć TUTAJ.

Odpowiednia ilość sms-ów po poprzednim występie zapewniła Miłoszowi awans do TOP 10. W szóstce zagrożonych uczestników, którzy musieli zatańczyć solówki, znalazła się natomiast jego partnerka – Kinga, która potem została wskazana przez jurorów do opuszczenia programu.

Miłosz tańczy więc dalej – w następnym odcinku najpewniej zobaczymy go w parze z 12-letnią Anielą Prus, która w niedzielnym odcinku straciła partnera.

Zgodnie z zasadami programu obecnie trwa zbieranie sms-owego poparcia dla tancerzy (do godz. 23:59 w środę). Odpowiednia ilość głosów zapewnia bezpieczeństwo i dalszy awans bez konieczności tańczenia solówek i oddawania decyzji w ręce jurorów.

mat. prasowe

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024