R e k l a m a

W piątek Dzień Otwarty w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni

-

Dyrektor szkoły muzycznej zaprasza dzieci i młodzież oraz rodziców na Dzień Otwarty w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni w PIĄTEK 14 KWIETNIA 2023 r.

Jeżeli lubisz muzykę i chciałbyś w przyszłości uczyć się gry na instrumencie muzycznym lub jesteś rodzicem, który zamierza kształcić muzycznie swoje dziecko, to znakomita okazja aby lepiej poznać naszą szkołę. Zobaczysz nie tylko budynek i wyposażenie szkoły, ale będziesz mógł także obejrzeć i dotknąć instrumenty muzyczne na których uczymy grać a także posłuchać jak brzmią. 

Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z osobami tworzącymi na co dzień atmosferę szkoły muzycznej w Bochni. Nauczyciele i uczniowie chętnie odpowiedzą na twoje pytania. 

Zaglądniesz do naszych sal lekcyjnych i przekonasz się jak wyglądają indywidualne lekcje gry na: fortepianie, akordeonie, flecie, saksofonie, klarnecie, skrzypcach, kontrabasie, czy perkusji. Zaprosimy cię także na zajęcia zbiorowe z rytmiki, audycji muzycznych, czy orkiestry. Czekamy na Ciebie w piątek 14 kwietnia 2023 r. od godz. 15:00.

Adres szkoły: Bochnia, Plac gen. Leopolda Okulickiego 1.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024