R e k l a m a

Dni Bochni 2023. W niedzielę chór gospel z Atlanty w amfiteatrze Parku Uzbornia

-

Koncertem Johnson Ferry Choir z Atlanty (USA) z zespołem instrumentalnym rozpoczną się tegoroczne Dni Bochni. Imprezę zaplanowano w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia w najbliższą niedzielę 4 czerwca o godz. 17:00.

Johnson Ferry Student Music to chór składający się ze 100 uczniów szkół średnich. Przyjeżdżają z Atlanty w stanie Georgia w USA, aby odwiedzić Tarnów i Bochnię w pierwszym tygodniu czerwca 2023 roku. Do Polski przyjadą już po raz szósty, w Bochni wystąpią drugi raz (ich pierwsza wizyta miała miejsce w 2018 roku, wówczas również inaugurowali Dni Bochni).

Obecna dyrygentka i dyrektorka chóru Sarah Blackstone, jak sama mówi, pokochała Polskę kiedy sama przyjechała do naszego kraju jako studentka w 2004 roku. Ich tegoroczny pobyt w Polsce odbywa się pod hasłem „Come back home”, ponieważ wszyscy zgodnie podkreślają, że są tu zawsze tak serdecznie przyjmowani jak w rodzinnym domu. Cały zespół nie może się doczekać wizyty i występu w Bochni, aby przy akompaniamencie grającego na żywo zespołu dzielić się muzyką i płynącą z niej energią.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia