R e k l a m a

Święto Ulicy Białej. W piątek grillowanie z Magdą Gessler

-

W piątek 16 czerwca o godz. 17:00 przed restauracją Camera’lna przy ul. Białej 23 w Bochni rozpocznie się grillowanie z Magdą Gessler. Przygotowanych będzie 1000 porcji posiłków, które będą darmowe, ale organizatorzy zachęcają do wrzucania pieniędzy do puszek Fundacji Auxilium.

Środki zbierane do puszek będą dedykowane Kubie Jakubowskiemu, który ma 25 lat i od urodzenia cierpi na postępujący zanik mięśni. Choroba uwarunkowana jest genetycznie, ma charakter przewlekły, powoduje ciągłe pogarszanie się stanu zdrowia Kuby.

Obecnie Kuba porusza się już tylko na wózku inwalidzkim. Wymaga całodobowej opieki innych osób we wszystkich czynnościach życiowych. Dzięki zebranym środkom Kuba będzie mógł korzystać ze specjalistycznej rehabilitacji ruchowej, która pozwala na znacznie opóźnienie rozwoju tej choroby.


Grillowanie z Magdą Gessler rozpocznie się o godz. 17:00. Program Święta Ulicy Białej zawiera dużo innych punktów – szczegóły TUTAJ. Na finał – o godz. 20:00 – zaplanowano koncert Łukasza Zagrobelnego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc