R e k l a m a

I Forum Przedsiębiorczości Powiatu Bocheńskiego. Profit Media i Arcom Pracodawcami Roku 2022 – ZDJĘCIA

-

W czwartek w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni odbyło się I Forum Przedsiębiorczości Powiatu Bocheńskiego. Wśród prelegentów był m.in. prof. dr hab. Jerzy Hausner. Tytuł Pracodawcy Roku 2022 otrzymały: Profit Media w kategorii „mikroprzedsiębiorca i mała firma” i Arcom w kategorii „średnia i duża firma”.

Wydarzenie skierowane było do przedsiębiorców działających na bocheńszczyźnie, a jego organizatorem Starostwo Powiatowe w Bochni i Powiatowy Urząd Pracy w Bochni.

Cieszę się, że po raz pierwszy w powiecie bocheńskim możemy spotkać się na Forum Przedsiębiorczości. Dziękuję za to, że państwo przyjęli zaproszenie ode mnie i od pani dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy i przyszliście tutaj do jednej z największych szkół powiatu bocheńskiego, Zespołu Szkół Nr 1 – powiedział podczas otwarcia Adam Korta, starosta bocheński.

Od momentu pełnienia funkcji dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni kładę nacisk na wzmacnianie kontaktów z przedsiębiorcami, pracodawcami, otwarcie się urzędu na dialog i współpracę – mówiła Danuta Michałek, dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni.

W programie był m.in. wykład prof. dr. hab. Jerzego Hausnera, Marka Skały – trenera, coacha i konsultanta biznesowego, prezentacje przedstawicieli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz wręczenie nagród Pracodawca Roku 2022 Powiatu Bocheńskiego.

W konkursie, do którego zgłosiło swój udział ponad 30 firm z Powiatu Bocheńskiego, wyróżniono pracodawców, którzy m.in. dbają o rozwój pracowników.

Podczas rozdania nagród starosta Adam Korta podkreślił, że jury konkursu nie kierowało się uznaniowością.

Ten konkurs nie miał w ogóle charakteru uznaniowego. Regulamin był tak sformułowany, że za wykazanie pewnych działań dany pracodawca uzyskiwał punkty, więc naszą rolą jako kapituły było tylko wypisanie i zsumowanie punktów – zaznaczył starosta Adam Korta.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: „mikroprzedsiębiorca i mała firma” oraz „średnia i duża firma”. Oprócz tytułu Pracodawca Roku w każdej kategorii postanowiono przyznać również wyróżnienia.

W pierwszej z nich zwycięzcą został Sławomir Trzósło, właściciel drukarni Profit Media. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Fainner” Mariusza Plewy;
  • firma Magi s.c prowadzona przez Marię Zdebską i Agnieszkę Gomułkę, czyli właściciel marki „Pierożki Babci Władzi”.

W kategorii „średnia i duża firma” zwyciężyła firma Arcom sp. z o.o., natomiast wyróżnienia otrzymały firmy:

  • Igloo Sp. z.o.o.;
  • Hydrosprzęt Kukla Spółka Jawna;
  • Marka sp. z.o.o.

Patronem medialnym wydarzenia był m.in. Bochnianin.pl.


Drukarnia Profit Media działa na rynku poligraficznym od wielu lat. To firma, której specjalnością stały się zlecenia mało i średnionakładowe o szybkim terminie realizacji. Współpracują z wieloma firmami z całej Polski. Posiadają nowoczesne maszyny poligraficzne pozwalające na druk najwyższej jakości oraz doświadczoną kadrę drukarską. Specjalizują się również w druku materiałów reklamowych na papierach specjalnych i nietypowych. Spod ich maszyn wychodzą również opakowania dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Firma otrzymała pierwsze miejsce w Małopolsce oraz drugie miejsce w Polsce w konkursie LODOŁAMACZE za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia” (źródło: materiały organizatorów).

ARCOM sp. z o.o. istnieje na rynku już od prawie 30 lat i specjalizuje się w obróbce metali. Zajmuje się produkcją mobilnych rozwiązań do składowania i transportu szerokiego asortymentu towarów takich jak m. in. opony i felgi, butle z gazami, motocykle i quady. Działają na 5 kontynentach w 60 krajach, a ich głównym atutem jest nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony i zaangażowany zespół” (źródło: materiały organizatorów).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc