R e k l a m a

Delegacje z Bad Salzdetfurth i Kieżmarku w Bochni – ZDJĘCIA

-

Od 16 do 21 czerwca w Bochni przebywały oficjalne delegacje z miast partnerskich Bad Salzdetfurth i Kieżmarku.

W sobotę 17 czerwca miało miejsce oficjalne spotkanie w Urzędzie Miasta, gdzie członkowie delegacji dyskutowali z władzami Bochni oraz dyrektorami jednostek miejskich.

Podczas spotkania rozmawiano m.in. na temat zmian, które zaszły od ostatniej wizyty naszych partnerów w Bochni. Poruszano również kwestie metod dalszej współpracy na wielu płaszczyznach, a w szczególności dot. wymiany młodzieży.

Podczas trwających w tym czasie Dni Bochni goście z Niemiec i Słowacji byli obecni na wydarzeniach zorganizowanych z okazji święta Bochni.

W trakcie pobytu w Solnym Grodzie zagraniczni goście zwiedzili Kopalnię Soli Bochnia oraz inne, interesujące ich obiekty na terenie miasta. Byli pod wielkim wrażeniem zrewitalizowanych przestrzeni, a w szczególności tężni solankowej. Zobaczyli również kilka miejsc pięknej Ziemi Bocheńskiej.

Równolegle z wizytą oficjalnej delegacji z Niemiec miasto odwiedziła grupa turystów z Bad Salzdetfurth, która poza zwiedzeniem Bochni i okolic uczestniczyła również w wydarzeniach zorganizowanych z okazji Dni Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia