R e k l a m a

Magistrat nadal szuka chętnego na zorganizowanie parkingu przy ZUS-ie

-

Bocheńscy urzędnicy rozpisali drugi przetarg na dzierżawę części działki znajdującej się w pobliżu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod płatny parking. Proponowany miesięczny czynsz zmniejszył się z 8 500 zł na 7 000 zł (netto).

Przypomnijmy: kilka tygodni temu Urząd Miasta Bochnia ogłosił przetarg na dzierżawę części działki znajdującej się przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni po północnej stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obecnie miejsce to służy kierowcom jako nieformalny, bezpłatny parking. Jeśli znajdzie się chętny na dzierżawę to funkcja tego miejsca się nie zmieni – nadal będzie tam parking, ale płatny – więcej na ten temat TUTAJ.

Pierwszy przetarg zakończył się wynikiem negatywnym – nie było chętnych. Drugie postępowanie ogłoszono w tym tygodniu. Tak samo dotyczy ono dzierżawy na jeden rok części działki nr 6649/1 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni o łącznej pow. 0,1030 ha.

Zaznaczono, że przeznaczeniem nieruchomości jest działalność gospodarcza polegająca na urządzeniu i prowadzeniu ogólnodostępnego parkingu. Cenę wywoławczą miesięcznego czynszu dzierżawnego ustalono tym razem na 7 000 zł netto (poprzednio było to 8 500 zł).

Przetarg odbędzie się w piątek 21 lipca.

Na mapie zaznaczono część działki nr 6649/1 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni, na której obecnie parkują samochody. | Źródło: mapy Google.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc