R e k l a m a

Parking przy ZUS-ie w Bochni. Drugi przetarg zakończony niepowodzeniem

-

Brak chętnych do prowadzenia płatnego parkingu na miejskiej działce przy ZUS-ie w Bochni na warunkach zaproponowanych przez urzędników. Drugi przetarg w tej sprawie zakończył się wynikiem negatywnym. Proponowany miesięczny czynsz wynosił 7 000 zł netto.

Był to już drugi przetarg na dzierżawę części działki (chodzi o fragment działki nr 6649/1 o łącznej pow. 0,1030 ha) znajdującej się przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni po północnej stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obecnie miejsce to służy kierowcom jako nieformalny, bezpłatny parking. Gdyby znalazł się chętny na dzierżawę to funkcja tego miejsca się nie zmieni – nadal będzie tam parking, ale płatny – więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Oba przetargi zakończyły się wynikiem negatywnym z powodu braku chętnych. W pierwszym postępowaniu cena wywoławcza miesięcznego czynszu dzierżawnego wynosiła 8 500 zł netto, a w drugim 7 000 zł netto.

Na razie magistrat nie ogłosił trzeciego przetargu.

Na mapie zaznaczono część działki nr 6649/1 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni, na której obecnie parkują samochody. | Źródło: mapy Google.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia