R e k l a m a

BSF ogłasza kolejne wzmocnienia. Aktualni wicemistrzowie Polski zagrają dla Bochni

-

Jak już informowaliśmy wcześniej, szykujący się do swojego drugiego sezonu w Ekstraklasie zespół BSF ABJ Powiat Bochnia poczynił w przerwie letniej znaczące wzmocnienia. Klub stopniowo odsłania karty – w minionym tygodniu przedstawił kolejnych dwóch nowych zawodników. Obaj to aktualni wicemistrzowie Polski, z tytułem zdobytym w barwach Rekordu Bielsko-Biała. W przeszłości z tym zespołem sięgali też po najwyższe trofeum.

Najpierw BSF poinformował o pozyskaniu Kamila Surmiaka. Zawodnik, choć ma dopiero 24 lata, na parkietach Ekstraklasy jest już ogranym zawodnikiem. Skrzydłowy w ciągu siedmiu sezonów spędzonych w Rekordzie Bielsko–Biała uzbierał w najwyższej klasie rozgrywkowej blisko 170 występów. Do siatki trafił 60 razy, a z drużyną z Bielska pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski. To także reprezentant naszego kraju. Najpierw w kadrach młodzieżowych, a potem i w seniorskiej.

Kolejnym graczem Rekordu, który dołączył do bocheńskiego klubu jest kilkukrotny mistrz Polski, reprezentant naszego kraju – Łukasz Biel. W Futsal Ekstraklasie Biel wystąpił już w 189 spotkaniach, a na koncie ma 98 bramek. Z ekipą z Bielska świętował tytuły mistrzowskie i puchary Polski, zagrał także w futsalowej Lidze Mistrzów.

Trzeba dodać, że wcześniej przekazano, iż w nowym sezonie dla Bochni grać będzie reprezentant kraju Sebastian Leszczak oraz Brazylijczyk Pedro Perreira. Zespół trenuje pod okiem nowego trenera BSF – Chorwata Antuna Bacica.

Futsal Ekstraklasa ruszy za niespełna miesiąc.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia