Bartek Szwed: „To najtrudniejsze zawody w jakich brałem udział” – zobacz WIDEO z karkołomnego przejazdu

-

W miniony weekend bochnianin Bartek Szwed brał udział w zawodach z serii Enduro World Series we Francji – Les Orres (jego start zapowiadaliśmy na łamach Bochnianin.pl). Jak mu poszło? Oto jego relacja!

– To były najtrudniejsze zawody w jakich dotąd brałem udział… Skala trudności technicznych plus długość odcinków specjalnych z mierzonym czasem wymagała ode mnie wspięcia się na najwyższy poziom moich umiejętności zjazdowych jak i wyciśnięcia z mojego organizmu 100% wydolności jaką posiadam – nie ma wątpliwości bocheński zawodnik.

Końcowy rezultat nieco go jednak rozczarował: – Wynik, który osiągnąłem nie był taki jaki oczekiwałem – 14 pozycja na 20 zawodników w kategorii Pro EWS Masters. Trzeba jednak przyznać, że moi rówieśnicy, z którymi się mierzyłem, to światowa czołówka 40-latków w tym sporcie, a większość z nich w młodości uprawiała profesjonalnie kolarstwo MTB – zaznacza.

Bartek Szwed dodaje jeszcze: – Porównując te zawody do edycji z Madery to trzeba przyznać, że organizatorzy mocno podnieśli „poprzeczkę”… Cztery dni, które tutaj spędziłem na rowerze oprócz nieopisanej satysfakcji dały mi mocnego kopa motywacyjnego do dalszego treningu.

– Chciałbym podziękować za wsparcie, które otrzymuję w uprawianiu tego sportu tj. firmom SCOTT, G2 Transport, GOODBIKE oraz mojemu przyjacielowi, z którym wspólnie startujemy w większości tego typu zawodów – Bartkowi Kiszali.

Na koniec prezentujemy krótką zapowiedź relacji z tych zawodów – po zmontowaniu ma zostać ona przedstawiona na vlogowym kanale Full Stove. Warto zobaczyć jak wyglądał jeden z karkołomnych przejazdów:

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

100-lecie „Społem” PSS w Bochni świętowano w Kopalni – ZDJĘCIA

W miniony piątek 19 lipca w podziemiach bocheńskiej kopalni soli świętowano jubileusz 100-lecia „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni.

Młodzież z Zatoki realizuje projekt „Betonowym szlakiem” – ZDJĘCIA

W sobotę grupa młodzieży realizująca projekt „Betonowym szlakiem” zorganizowała dla swych młodszych kolegów kilkugodzinną zabawę plenerową na terenie świetlicy w Zatoce (gmina...

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Bochnia. Ulewa znów zatopiła archeologiczne zabytki – ZDJĘCIA, WIDEO

Intensywne opady deszczu, które w niedzielę przeszły nad Bochnią, po raz kolejny zalały wykopy archeologiczne prowadzone w centrum miasta. Kompletnie zalana została...

Bochnia. Budowa tężni z lotu ptaka – ZDJĘCIA

Pan Grzegorz Paluchowski, który niedawno podesłał nam zdjęcia rewitalizowanego rynku widzianego z wysokości kilkuset metrów, ponownie postanowił podzielić się z redakcją i...

Ogłoszenia i Artykuły promocyjne

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Radny wojewódzki Stanisław Bukowiec uruchamia dyżury w terenie

W związku z licznymi prośbami mieszkańców i przedstawicieli organizacji społecznych o możliwość spotkania, porozmawiania o różnych sprawach, problemach - radny wojewódzki Stanisław...

CO? GDZIE? KIEDY?

lipiec, 2019

Sprawdź za jakiś czas! 🙂

19,027FaniLubię
612ObserwującyObserwuj
X