Bartek Szwed: „To najtrudniejsze zawody w jakich brałem udział” – zobacz WIDEO z karkołomnego przejazdu

-

W miniony weekend bochnianin Bartek Szwed brał udział w zawodach z serii Enduro World Series we Francji – Les Orres (jego start zapowiadaliśmy na łamach Bochnianin.pl). Jak mu poszło? Oto jego relacja!

– To były najtrudniejsze zawody w jakich dotąd brałem udział… Skala trudności technicznych plus długość odcinków specjalnych z mierzonym czasem wymagała ode mnie wspięcia się na najwyższy poziom moich umiejętności zjazdowych jak i wyciśnięcia z mojego organizmu 100% wydolności jaką posiadam – nie ma wątpliwości bocheński zawodnik.

Końcowy rezultat nieco go jednak rozczarował: – Wynik, który osiągnąłem nie był taki jaki oczekiwałem – 14 pozycja na 20 zawodników w kategorii Pro EWS Masters. Trzeba jednak przyznać, że moi rówieśnicy, z którymi się mierzyłem, to światowa czołówka 40-latków w tym sporcie, a większość z nich w młodości uprawiała profesjonalnie kolarstwo MTB – zaznacza.

Bartek Szwed dodaje jeszcze: – Porównując te zawody do edycji z Madery to trzeba przyznać, że organizatorzy mocno podnieśli „poprzeczkę”… Cztery dni, które tutaj spędziłem na rowerze oprócz nieopisanej satysfakcji dały mi mocnego kopa motywacyjnego do dalszego treningu.

– Chciałbym podziękować za wsparcie, które otrzymuję w uprawianiu tego sportu tj. firmom SCOTT, G2 Transport, GOODBIKE oraz mojemu przyjacielowi, z którym wspólnie startujemy w większości tego typu zawodów – Bartkowi Kiszali.

Na koniec prezentujemy krótką zapowiedź relacji z tych zawodów – po zmontowaniu ma zostać ona przedstawiona na vlogowym kanale Full Stove. Warto zobaczyć jak wyglądał jeden z karkołomnych przejazdów:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023