R e k l a m a

Łapczyca. W sobotę spektakl taneczny „Barbie”

-

W sobotę 13 stycznia odbędzie się premiera spektaklu tanecznego „Barbie”. Widowisko zostało przygotowane przez Bocheński Teatr Tańca w reżyserii Gabrieli Jacak i tancerzy szkoły Dance&Fitness House i zostanie zaprezentowane w hali sportowo-widowiskowej w Łapczycy o godzinie 17:00.

„Barbie” to bajkowe widowisko taneczne, które zaprasza widzów do kolorowego świata lalek Barbie, przepełnionego pozytywną energią i barwnymi postaciami. Choreografie są mieszanką różnorodnych stylów tanecznych, od tańca nowoczesnego poprzez hip-hop po jazz i taniec współczesny, tworząc unikalne widowisko ruchowo-wizualne.

Opowieść „Barbie” nie tylko bawi, ale również przekazuje głębsze przesłanie o akceptacji siebie i wyrażaniu własnej osobowości. Przeplatające się sekwencje taneczne ukazują ewolucję postaci Barbie, od niczego nieświadomej lalki, po pewną siebie kobietę. Widowisko skupia się na pozytywnym podejściu do życia, co sprawia, że staje się inspirującym doświadczeniem zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Reżyseria – Gabriela Jacak
Choreografia – Gabriela Jacak,
Emila Konieczny, Wiktoria Kożuch, Paulina Czachor, Pola Ryżak, Anna Wilk, Izabela Wietrzak
Szkoła tańca – Dance&fitness House
Tancerze – Bocheński Teatr Tańca, Dance&Fitness House
Oprawa świetlna i nagłośnienie – Eddy event

Bilety: Normalny – 30zł Ulgowy – 20zł Dzieci do lat 7 – free

Szkoła tańca przygotowała też dla was super niespodziankę – „pudełko Barbie” z fotobudką! Nie zapomnijcie wziąć udziału w konkursie na najbardziej kreatywne zdjęcia. Do zgarnięcia karnet na 4 zajęcia w Dance&Fitness House.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc