R e k l a m a

W czwartek promocja albumu o Festiwalu „Integracja malowana dźwiękiem”

-

W czwartek 18 stycznia o godz. 17.00 w Kinie Regis w Bochni odbędzie się promocja albumu podsumowującego 16. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. To fotograficzna dokumentacja wydarzenia, które na stałe wpisało się w artystyczny pejzaż Bochni.

Podczas premiery albumu organizatorzy przewidzieli kilka muzycznych niespodzianek. Spotkanie rozpocznie występ uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. J. Twardowskiego w Bochni. Będzie również muzyczna integracja w filmowej pigułce oraz projekcja teledysku laureatów do utworu „Bo to jest miłość” z operetki Księżniczka Czardasza.

Zwieńczeniem tego popołudnia będzie recital Magdaleny Marciniszyn i Krzysztofa Omieczyńskiego – zdobywców GRAND PRIX 16. edycji Festiwalu.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tą wyjątkową publikacją, która dokumentuje niezapomniane chwile ubiegłorocznej edycji. Zapraszamy nie tylko stałych bywalców festiwalu, ale przede wszystkim tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przekonać się co to za wydarzenie – wyjaśnia Jerzy Turek, organizator festiwalu.

Każdy kto pojawi się w kinie będzie mógł otrzymać wydawnictwo albumowe. Będzie to również doskonała okazja do rozmowy z twórcami, organizatorami i miłośnikami muzyki, którzy przyczynili się do powstania tego wyjątkowego festiwalu.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci”. Współpraca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego. Patronat honorowy: Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Partner Główny: Województwo Małopolskie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Dofinansowano ze środków PFRON. Festiwal odbywa się w ramach projektu „Wizytówki Małopolski”.

źródłoinf. prasowa

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia