R e k l a m a

Bochnia. Magistrat nadal szuka chętnych na zorganizowanie parkingu przy ZUS-ie

-

Urzędnicy rozpisali kolejny przetarg na prowadzenie płatnego parkingu na miejskiej działce przy ZUS-ie w Bochni. To już piąte podejście do tego tematu.

Z każdym przetargiem kwota miesięcznego czynszu jest coraz niższa. Na początku było to 8500 zł, potem 7000 zł, 6500 zł i 5500 zł (wszystkie kwoty netto). Teraz stawka wywoławcza wynosi 5000 zł netto za miesiąc.

Aktualnie prowadzone postępowanie różni się od poprzednich również inną kwestią. Poprzednio przetargi dotyczyły dzierżawy na 1 rok, teraz zaproponowano 2 lata.

Ustny przetarg odbędzie się 12 lutego.

Przypomnijmy: w przetargu chodzi o fragment działki nr 6649/1 o łącznej pow. 0,1030 ha znajdującej się przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni po północnej stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obecnie miejsce to służy kierowcom jako nieformalny, bezpłatny parking. Gdyby znalazł się chętny na dzierżawę to funkcja tego miejsca się nie zmieni – nadal będzie tam parking, ale płatny – więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Na mapie zaznaczono część działki nr 6649/1 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni, na której obecnie parkują samochody. | Źródło: mapy Google.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia