R e k l a m a

Nowy Wiśnicz. Burmistrz Małgorzata Więckowska potwierdza ponowny start w wyborach

-

Zgodnie z przewidywaniami, rządząca Nowym Wiśniczem od dwóch kadencji burmistrz Małgorzata Więckowska będzie ubiegać się o ponowną reelekcję na to stanowisko.

– Zdecydowałam się kandydować na stanowisko Burmistrza Nowego Wiśnicza w kolejnej kadencji – poinformowała Małgorzata Więckowska. – Dziękuję za ciągłe wsparcie jakie od Was otrzymuję i zaufanie, którym mnie obdarzacie. Nasza gmina zmienia się stale na lepszą i piękniejszą. Wiem jednak, że wciąż jest dużo do zrobienia. Planów pełna głowa więc liczę na Wasze zaufanie i dalsze poparcie. Budujmy wspólnie lepszą przyszłość naszej małej ojczyzny i społeczności w dialogu i wspólnej pracy!

Obecna burmistrz ponownie wystartuje w wyborach z komitetu „Autostrada do Przyszłości”. Nie wiadomo ilu będzie miała konkurentów, ale na dzień dzisiejszy w Nowym Wiśniczu zarejestrowano już 5 lokalnych komitetów wyborczych – oprócz „Autostrady” są to:

  • „Nasza Gmina Wasza Przyszłość”,
  • „Cztery Kroki Do Rozwoju”,
  • „Projekt Gmina Nowy Wiśnicz”,
  • „Ku Normalności”.

Czas na rejestrację komitetów jest do 12 lutego. Kandydatów na radnych/wójtów/burmistrzów wystawiać będą mogły także komitety ogólnopolskie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024