R e k l a m a

Starosta Adam Korta: „Ja zagłosuję na Magdalenę Łacną”

-

Starosta bocheński Adam Korta przesłał dziś rano do mediów oficjalny komunikat, w którym zachęca mieszkańców Bochni do pójścia w niedzielę na wybory. Zadeklarował również otwarcie, na kogo odda swój głos.

– Drodzy mieszkańcy, niedzielne wybory to nie tylko nasze prawo i przywilej! To również szansa na realną zmianę w Bochni. Nie zmarnujmy tego! Nie dajmy sobie wmówić, że pozostanie w domu to dobry pomysł – przekonuje Adam Korta, dodając, że „każdy kto chce dobra naszego miasta” powinien wziąć udział w wyborach. To dość klarowna aluzja do oświadczenia Marka Rudnika (kandydował na burmistrza miasta w I turze), który zasugerował wczoraj, że „jeśli ktoś nie ma przekonania wewnętrznego na kogo zagłosować (…) to lepiej pozostać w domu”.

Adam Korta jasno zadeklarował też: – Oddajcie swój głos i pokażcie, że zależy Wam na Solnym Grodzie. Nadszedł czas, abyśmy jako społeczność stanęli razem i podjęli ważną decyzję o przyszłości naszego miasta. Ja zagłosuję na Magdalenę Łacną. W najbliższych wyborach na burmistrza Bochni mamy okazję wybrać osobę, która jednoczy różne środowiska niezależnie od poglądów i będzie nas godnie reprezentowała.

– Dlatego gorąco zachęcam Was do udziału w głosowaniu. Państwa głosy zdecydują o tym, jak będzie wyglądała przyszłość stolicy powiatu – zakończył Adam Korta.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia