R e k l a m a

Bochnia. Recital Justyny Steczkowskiej na start Festiwalu Integracja Malowana Dźwiękiem – ZDJĘCIA

-

Na zakończenie wieczoru otwierającego 17. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja Malowana Dźwiękiem”, ze swoim recitalem wystąpiła Justyna Steczkowska – jedna z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych artystek na polskiej scenie muzycznej.

Festiwal to wydarzenie artystyczne skierowane do osób z niepełnosprawnościami oraz zdrowych rówieśników. Motywem przewodnim jest muzyka. Wystąpią uczestnicy z Polski, Niemiec, Ukrainy i Gruzji.

Kwalifikacje odbywają się na podstawie nadesłanych nagrań wideo, następnie uczestnicy są łączeni w tzw. integracyjne muzyczne duety (osoba niepełnosprawna – zdrowy rówieśnik). W parach, już w Bochni podczas warsztatów przygotowują wspólnie piosenkę, którą trzeciego dnia prezentują przed publicznością. Warsztaty prowadzą znani artyści – w tym roku m.in. właśnie Justyna Steczkowska.

Finał Festiwalu już w najbliższy piątek w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 11.00. Festiwalową galę zaplanowano na godz. 18.00. Publiczność będzie mogła posłuchać laureatów i jurorów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia