R e k l a m a

Czy Daria Reczek wygra dziś The Voice of Poland?

-

20-letnia Daria Reczek ze Szczepanowa (powiat brzeski) dotarła do finału 10. edycji The Voice of Poland. Dziś wieczorem wraz z trójką innych uczestników powalczy o ostateczne zwycięstwo. W jej rodzinnej miejscowości organizowane jest wspólne oglądanie programu.

Daria to absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w Bochni – oprócz śpiewania, gra także na skrzypcach. Wielokrotnie zdobywała laury rozmaitych przeglądów piosenki w regionie. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w telewizyjnym talent show – i od początku prezentuje się tam znakomicie, zbierając pochwały trenerów, obserwatorów i publiczności.

Dziś w finale o godz. 20:05 oprócz Darii Reczek wystąpią Damian Kulej, Alicja Szemplińska oraz Tadeusz Seibert.

Na oficjalnym profilu na Facebooku Daria napisała kilka słów do coraz liczniejszej grupy fanów: – Kochani to już dziś. Nie spodziewałam się tego, że uda mi się być w tym miejscu, w którym jestem. Dziękuję Wam za wszystko, za Wasze wsparcie do tej pory. To wszystko się udało dzięki Wam. Dzisiejszy wynik nie ma znaczenia, każdy z nas już wygrał. Dzisiaj będzie po prostu koncert 4 wspaniałych finalistów.

Tymczasem w remizie OSP Szczepanów organizowane jest dziś wspólne oglądanie finałowego odcinka „The Voice of Poland”.

– Nasza druhna Daria Reczek ma szansę powalczyć o zwycięstwo. Dlatego zachęcamy do najliczniejszego udziału aby dopingować Darię, a tym którzy nie mogą przybyć do naszej jednostki prosimy przynajmniej o wysyłanie sms-ów o treści 11 na numer 7350 – zachęcają strażacy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024