Robert Cerazy odpowiada radnemu. Też ma dla niego cytat

-

– Zdecydowanie odmiennie postrzegamy pracę na rzecz lokalnej społeczności. Rzecz nie w populistycznej postawie przy użyciu kilku powtarzanych przez Pana przymiotników i tanim politykierstwie lecz w realnych działaniach na rzecz naszych mieszkańców – tak zastępca burmistrza Bochni Robert Cerazy odpowiada na opublikowane w Bochnianin.pl oświadczenie radnego Jerzego Lysego.

Jerzy Lysy w swoim oświadczeniu (które było reakcją na tweet zastępcy burmistrza), w bardzo dosadny sposób, po raz kolejny, skrytykował jego zdaniem fatalny sposób realizowania inwestycji w mieście. Robert Cerazy ocenia ponownie: – Odklejone od rzeczywistości dyskusje i tworzenie „równoległej rzeczywistości” niczego nie wnoszą dla rozwoju naszego miasta.

Pełną treść korespondencji od zastępcy burmistrza Bochni publikujemy poniżej.


Szanowny Panie Redaktorze

Pan Radny wywołał mnie „do tablicy”, a ponieważ liczba znaków ogranicza wpis na portalu Twitter, pozwalam sobie na krótki komentarz do stanowiska Pana Radnego Jerzego Lysego.

* * * 

Szanowny Panie, zdecydowanie odmiennie postrzegamy pracę na rzecz lokalnej społeczności. Rzecz nie w populistycznej postawie przy użyciu kilku powtarzanych przez Pana przymiotników i tanim politykierstwie lecz w realnych działaniach na rzecz naszych mieszkańców. Odklejone od rzeczywistości dyskusje i tworzenie „równoległej rzeczywistości” niczego nie wnoszą dla rozwoju naszego miasta. Tkwi Pan niestety głęboko w przeszłości własnych doświadczeń w pracy w samorządzie. Kluczem więc do zrozumienia Pańskich działań są wyłącznie Pańskie doświadczenia życiowe.

W kontekście permanentnych uwag dotyczących prowadzonych prac, nie jest Pan niestety autorytetem w tej dziedzinie z całym szacunkiem dla Pańskiego dorobku. Wszystkie prace prowadzone są przez inżynierów posiadających odpowiednie przygotowanie zawodowe i doświadczenie, natomiast ocenę naszych działań pozostawiam wyłącznie mieszkańcom Bochni po zakończeniu wszystkich prowadzonych obecnie prac na terenie miasta.

Na koniec w klimacie pokory i duchowego przygotowania do świąt dedykuję Panu słowa Św. Urszuli Ledóchowskiej:

„Pokorny zawsze w sobie winę znajdzie a pyszny zawsze u innych”.

W nadchodzące święta życzę wszystkim Państwu Zdrowych Spokojnych Świąt, Błogosławieństwa Bożego, Dużo Radości  Miłości i Nadziei płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Z poważaniem
Robert Cerazy


Zobacz też:
Spięcie radnego z burmistrzem Bochni. Poszło o remont na Plantach
Bochnia. Zastępca burmistrza na Twitterze dosadnie skomentował wypowiedzi Jerzego Lysego
Radny Jerzy Lysy odpowiada na tweeta zastępcy burmistrza specjalnym oświadczeniem

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X