Robert Cerazy odpowiada radnemu. Też ma dla niego cytat

-

– Zdecydowanie odmiennie postrzegamy pracę na rzecz lokalnej społeczności. Rzecz nie w populistycznej postawie przy użyciu kilku powtarzanych przez Pana przymiotników i tanim politykierstwie lecz w realnych działaniach na rzecz naszych mieszkańców – tak zastępca burmistrza Bochni Robert Cerazy odpowiada na opublikowane w Bochnianin.pl oświadczenie radnego Jerzego Lysego.

Jerzy Lysy w swoim oświadczeniu (które było reakcją na tweet zastępcy burmistrza), w bardzo dosadny sposób, po raz kolejny, skrytykował jego zdaniem fatalny sposób realizowania inwestycji w mieście. Robert Cerazy ocenia ponownie: – Odklejone od rzeczywistości dyskusje i tworzenie „równoległej rzeczywistości” niczego nie wnoszą dla rozwoju naszego miasta.

Pełną treść korespondencji od zastępcy burmistrza Bochni publikujemy poniżej.


Szanowny Panie Redaktorze

Pan Radny wywołał mnie „do tablicy”, a ponieważ liczba znaków ogranicza wpis na portalu Twitter, pozwalam sobie na krótki komentarz do stanowiska Pana Radnego Jerzego Lysego.

* * * 

Szanowny Panie, zdecydowanie odmiennie postrzegamy pracę na rzecz lokalnej społeczności. Rzecz nie w populistycznej postawie przy użyciu kilku powtarzanych przez Pana przymiotników i tanim politykierstwie lecz w realnych działaniach na rzecz naszych mieszkańców. Odklejone od rzeczywistości dyskusje i tworzenie „równoległej rzeczywistości” niczego nie wnoszą dla rozwoju naszego miasta. Tkwi Pan niestety głęboko w przeszłości własnych doświadczeń w pracy w samorządzie. Kluczem więc do zrozumienia Pańskich działań są wyłącznie Pańskie doświadczenia życiowe.

W kontekście permanentnych uwag dotyczących prowadzonych prac, nie jest Pan niestety autorytetem w tej dziedzinie z całym szacunkiem dla Pańskiego dorobku. Wszystkie prace prowadzone są przez inżynierów posiadających odpowiednie przygotowanie zawodowe i doświadczenie, natomiast ocenę naszych działań pozostawiam wyłącznie mieszkańcom Bochni po zakończeniu wszystkich prowadzonych obecnie prac na terenie miasta.

Na koniec w klimacie pokory i duchowego przygotowania do świąt dedykuję Panu słowa Św. Urszuli Ledóchowskiej:

„Pokorny zawsze w sobie winę znajdzie a pyszny zawsze u innych”.

W nadchodzące święta życzę wszystkim Państwu Zdrowych Spokojnych Świąt, Błogosławieństwa Bożego, Dużo Radości  Miłości i Nadziei płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Z poważaniem
Robert Cerazy


Zobacz też:
Spięcie radnego z burmistrzem Bochni. Poszło o remont na Plantach
Bochnia. Zastępca burmistrza na Twitterze dosadnie skomentował wypowiedzi Jerzego Lysego
Radny Jerzy Lysy odpowiada na tweeta zastępcy burmistrza specjalnym oświadczeniem

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023