Kulturalna od-nowa: W sobotę koncert w tężni solankowej

-

W ramach palety wydarzeń „Kulturalna od-nowa”, których areną są zrewitalizowane przestrzenie miejskie w Bochni, już w najbliższą sobotę 24 lipca zaplanowano dwa przedsięwzięcia kulturalne.

W godzinach od 16:00 do 18:00 odbędą się warsztaty plastyczne pod nazwą „Artystycznie o Bochni”. O wydarzeniu informowaliśmy już TUTAJ.

Z kolei o godz. 18.00 Fundacja Wspierania Kultury „Młode Talenty” zaprasza na drugi koncert z cyklu „Zakochaj się w Bochni”. Tym razem młodzi wykonawcy – podopieczni Fundacji – zabiorą słuchaczy w nieco sentymentalną podróż muzyczną przy dźwiękach znanych przebojów takich osobowości muzycznych jak m.in. Zbigniew Wodecki, Krystyna Prońko czy Anna Jantar.

Koncert odbędzie się w tężni solankowej. – Zachęcamy do aktywnego połączenia „przyjemnego z pożytecznym”, wykorzystania leczniczego klimatu tężni i uczestniczenia pełną piersią w zabawie i wspólnym śpiewaniu popularnych, lubianych piosenek. Zapraszamy całe rodziny, dzieci, młodzież, rodziców, seniorów. Spędźmy sobotnie popołudnie razem – zachęcają organizatorzy.

Cykl „Kulturalna od-nowa” finansowany jest ze środków Miasta Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2022

X