R e k l a m a

32-latek ukradł paliwo z trzech stacji benzynowych w Niepołomicach

-

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wytropili i zatrzymali 32-letniego obywatela Gruzji, któremu zarzucono kradzieże paliwa ze stacji paliw na terenie gminy Niepołomice.

W okresie od 14 do 20 marca 2022, na terenie trzech stacji benzynowych w gminie Niepołomice, doszło do kradzieży paliwa w postaci oleju napędowego oraz benzyny. Sprawca dokonywał przestępstwa w ten sposób, że VW Polo podjeżdżał pod dystrybutor samoobsługowy i tankował paliwo do zbiornika, który umieszczony był w bagażniku jego pojazdu. Po zatankowaniu paliwa (o wartości od  570 do 800 zł) odjeżdżał, nie uiszczając opłaty.

Wieliccy kryminalni na podstawie monitoringu ustalili numer rejestracyjny pojazdu, następnie kto jest jego użytkownikiem i wytypowali podejrzanego, który okazał się 31-latek z Gruzji mieszkający w Krakowie. Wieliccy funkcjonariusze 21 kwietnia zatrzymali go na terenie Krakowa.

32-latek usłyszał 3 zarzuty dotyczące kradzieży różnego rodzaju paliw na szkodę stacji benzynowych.  Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia