R e k l a m a

Józefa Szczurek-Żelazko komentuje zmiany w strukturach PiS w Trzcianie

-

– W związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat decyzji dot. odwołania dotychczasowego Pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w Gminie Trzcianie informuję, że decyzja w tej sprawie ma mocne formalne i merytoryczne uzasadnienie podkreśliła w komunikacie przesłanym dziś do redakcji Bochnianin.pl posłanka Józefa Szczurek-Żelazko, która kieruje strukturami partii w okręgu 34 (Bochnia-Brzesko-Proszowice-Wieliczka).

Przypomnijmy, że odwołanie Renaty Paruch spowodowało wystąpienie z partii 20 osób z Trzciany. Przedstawiciele tego środowiska napisali też list do prezesa Jarosława Kaczyńskiego prosząc o interwencję – szczegóły TUTAJ.

W przesłanym dziś stanowisku Józefa Szczurek-Żelazko zwróciła uwagę, że zmiana pełniącego funkcję gminnego pełnomocnika to wewnętrzna sprawa partii i zapewniła, że „nie ma wpływu na naszą dalszą pracę na rzecz naszego regionu”. Pełna treść oświadczenia poniżej.


Szanowna Redakcjo,

W  związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat decyzji dot. odwołania dotychczasowego Pełnomocnika  Prawa i Sprawiedliwości w  Gminie  Trzcianie informuję, że decyzja w tej sprawie ma mocne formalne i merytoryczne uzasadnienie. Na tę funkcje został powołany Pan Andrzej Kącki, który obecnie odpowiada za funkcjonowanie tych struktur i do którego należy kierować pytania dotyczące działalności Prawa i  Sprawiedliwości w tej Gminie. 

Jednocześnie zwracam uwagę, że jest to wewnętrzna sprawa partii i nie ma wpływu na naszą dalszą pracę na rzecz naszego regionu.

Jako pełnomocnik Okręgu 34- Bochnia ze swojej strony deklaruję wolę współpracy z całym środowiskiem związanym z PiS w Powiecie Bocheńskim, a to tylko gwarantuje realizacje dobrych rozwiązań dla naszych mieszkańców.

Z wyrazami szacunku
Józefa Szczurek-Zelazko

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia