R e k l a m a

Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Bochni

-

W czwartek 27 października Bochnię odwiedzi Stanisław Michalkiewicz – publicysta, prawnik, nauczyciel akademicki. Spotkanie autorskie odbędzie się o godz. 18:30 w Restauracji Murowianka. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie “Cives Conscii” wspierane przez Klub Konfederacji Bochnia.

Spotkanie będzie kolejnym z cyklu “Co z tą naszą wolnością?” Poprzednio gościem w ramach tergo cyklu był poseł Grzegorz Braun, który przybył do Bochni w czerwcu (nasza relacja: Grzegorz Braun w Bochni: „Rządzą nami zwyrodniali zbrodniarze”).


Stanisław Michalkiewicz jest powszechnie znanym prawicowym publicystą, eseistą, prawnikiem. W czasach PRL działał w opozycji antykomunistycznej. W 1969 został absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył również podyplomowe studium dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Działał także w polityce, w latach 1997-1999 był prezesem partii Unia Polityka Realna, której był współzałożycielem. Napisał wiele książek o tematyce politologicznej i historycznej. Jest autorem licznych felietonów i publikacji, które pojawiały się w różnych czasopismach.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc