W niedzielę w Gdowie charytatywna gala boksu. Zbiórka funduszy na pomoc dla Lidii

-

Już w najbliższą niedzielę 20 listopada gminna hala sportowa w Gdowie stanie się areną rywalizacji bokserów – odbędzie się tu VI Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie 2022 – „Małopolska na sportowo”. Impreza ma wymiar charytatywny, a dla kibiców organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Wydarzeniu patronuje wójt gminy. Początek w niedzielę o godz. 12:00. W przerwach między walkami będzie można zobaczyć pokazy tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy działającej przy Centrum Kultury w Gdowie oraz Studia Tańca Dance Omnia. Ponadto podczas zawodów będzie można obejrzeć wystawę obrazów Krzysztofa Paciorka, których tematyką będzie oczywiście boks.

Grand Prix będzie okazją do wsparcia mieszkanki Gdowa – Lidii Kwietniewskiej w jej walce z chorobą, gdyż w tym dniu wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach będą zbierać środki na neurorehabilitację Lidii.

Do rywalizacji i kibicowania zawodnikom zaprasza Małopolski Związek Bokserski, który w tym roku świętuje 90-lecie istnienia oraz Gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

O Lidii Kwietniewskiej

35-letnia mieszkanka Gdowa zmaga się z przewlekłą chorobą centralnego układu nerwowego o nieznanej przyczynie. Zbiórka funduszy na rehabilitację: https://www.licytuje-pomagam.pl/zbi…/pomagam/Pomagam-Lidii

Więcej także tutaj: https://www.facebook.com/groups/lidiakwietniewska

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022