R e k l a m a

Brzesko. Tu też policja rekwiruje automaty do gier

-

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z brzeskiej komendy współpracując z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w nielegalny hazard. – Przestępczy proceder prowadzony w lokalach na terenie Brzeska został ukrócony informuje policja. Podobne działania regularnie prowadzone są także w Bochni.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej brzeskiej komendy w trakcie działań wymierzonych w walkę z procederem hazardowym uzyskali informację o lokalach, w którym mają znajdować się nielegalne automaty do gier hazardowych.

– W ostatnim tygodniu (10 i 17 czerwca) policjanci wspólnie z celnikami weszli do mieszczących się na terenie Brzeska dwóch lokali. Nie było żadnych wątpliwości, że odbywa się w nich przestępczy proceder. W środku znajdowały się czynne automaty do gier hazardowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 5 maszyn, które zostały przewiezione do Urzędu Celno-Skarbowego – informuje Ewelina Buda, rzecznik prasowy brzeskiej policji.

Nielegalny proceder zagrożony jest grzywną w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz karą do trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego nielegalnego oraz społecznie szkodliwego procederu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc