R e k l a m a

Biskupice. 22-latka zatrzymana z narkotykami

-

Kryminalni wielickiej komendy zatrzymali 22-letnią kobietę, która posiadała przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Narkotyki odkryto przypadkowo – policjanci byli na interwencji sprawdzając zawiadomienie, według którego to kobieta miała być pokrzywdzoną. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.

W miniony piątek (24 listopada) policjanci Wydziału Kryminalnego wielickiej Komendy udali się do jednego z domów na terenie gminy Biskupice (powiat wielicki), aby sprawdzić informację, że pod danym adresem przetrzymywana wbrew własnej woli jest młoda kobieta.

Policjanci weszli do domu, gdzie zastali 35-letniego mężczyznę oraz 22-letnią kobietę. Policjanci porozmawiali z 22-latką, aby sprawdzić czy nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że kobieta jest bezpieczna i dobrowolnie przebywa pod tym adresem.

Podczas rozmowy z kobietą, jeden z funkcjonariuszy zauważył dwa woreczki strunowe z podejrzanie wyglądającą zawartością. Okazało się, że to marihuana (prawie 120 gramów) należąca do 22 latki. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i zabezpieczyli narkotyki, a następnego dnia usłyszała ona zarzut posiadania środków odurzających znacznych ilości.

Kodeks karny za popełnienie tego przestępstwa przewiduje karę od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024