R e k l a m a

Ruszyła zbiórka pieniędzy na rehabilitację Gabrysi ciężko rannej w wypadku w Zakopanem

-

W serwisie Pomagam.pl uruchomiono zbiórkę funduszy na pomoc dla 22-letniej mieszkanki gminy Brzesko, która 2 stycznia uległa poważnemu wypadkowi podczas jazdy skuterem śnieżnym w Zakopanem. Na razie Gabrysia wciąż pozostaje w szpitalu, jest w śpiączce farmakologicznej – czeka ją kolejna operacja głowy.

W wypadku, który przewrócił do góry nogami młode życie, dziewczyna doznała licznych urazów ciała: krwiak w głowie, urazy kości szczękowo-policzkowych, uraz klatki piersiowej, miednicy, pęknięte żebra, złamany obojczyk, pęknięty kręg lędźwiowy…

Zbiórkę pieniędzy założyła przyjaciółka poszkodowanej, za zgodą jej bliskich (dla uwiarygodnienia inicjatywy opublikowano zaświadczenie lekarskie ze szpitala wydane na prośbę rodziny):

– Proszę Państwa o pomoc liczy się każda kwota, którą Państwo wpłacą. Usilnie proszę także o modlitwę gdyż jest ona także bardzo ważna. Potrzebna jest każda złotówka, liczy się Państwa pomoc. Potrzebne są pieniążki na lekarstwa oraz przyszłe rehabilitacje Gabrysi, które na pewno będą bardzo długotrwałe i kosztowne.


O wypadku informowaliśmy TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia