R e k l a m a

Kino pod chmurką na Uzborni: „The Limits of Control”

-

W sobotę 10 sierpnia w amfiteatrze Parku Uzbornia w Bochni będzie można zobaczyć film Jima Jarmuscha pt. „The Limits of Control” (2009). Początek o godz. 20:30.

„Ten, co ma się za potężniejszego od innych, powinien odwiedzić cmentarz; bo tam zobaczy, czym jest życie – garstką prochu zaledwie”. Wielki film. /Michał Oleszczyk, The Limits Of Control, „Kino” 2010, nr 2, s. 78-79/

„Żadnej broni palnej, żadnych telefonów komórkowych, żadnego seksu” – to motto życiowe bohatera filmu Jima Jarmuscha. Motto dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że bohaterem tym jest czarnoskóry płatny morderca.

Reżyser „Broken Flowers”, „Truposza” czy „Ghost dog” zaskakuje po raz kolejny wciągając widza w prawdziwy labirynt tajemnic. Główny bohater nie ma imienia, a zlecenie, które ma zrealizować nie jest kolejnym zwykłym morderstwem… W swojej podróży przez Hiszpanię spotyka niezwykłych ludzi, przekazujących mu zaszyfrowane polecenia mające doprowadzić go do celu. On ich nie zna – oni znają jego. Oni chcą zdobyć jego zaufanie – on nie ufa nikomu.

Kino pod chmurką
„The Limits Of Control” (2009)

reżyseria: Jim Jarmusch
sobota, 10 sierpnia, godz. 20:30
Czas: 116 minut
Bochnia, Amfiteatr Parku Uzbornia
Wstęp wolny. W razie niepogody seans odbędzie się w sali kameralnej MDK.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc