R e k l a m a

Łącznik z A4. Starosta Adam Korta: „Współpraca daje wymierne korzyści”

-

Stało się. W Urzędzie Marszałkowskim podpisano dziś umowę z wykonawcą I etapu łącznika autostradowego. Firma STRABAG ma zrealizować inwestycję w ciągu 20 miesięcy.

W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczyli starosta bocheński Adam Korta oraz burmistrz Bochni Stefan Kolawiński. Samorządy częściowo partycypują w kosztach inwestycji realizowanej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Prace budowlane rozpoczną się w ciągu kilku dni. Więcej na ten temat TUTAJ.

To niezwykle ważna dla Bocheńszczyzny inwestycja. Warto podziękować wszystkim samorządowcom z Bocheńszczyzny którzy od kilkunastu lat zabiegali o powstanie tej drogi. Jest to sukces oraz przykład, że współpraca między samorządami daje wymierne korzyści – mówi starosta bocheński Adam Korta. 

Dołączając się do podziękowań pragnę przy tym wyrazić wdzięczność władzom Województwa Małopolskiego i Zarządu Dróg Wojewódzkich za zaangażowanie w realizację tak ważnej dla Bochni i regionu inwestycji. Ogromnie się cieszę, że po wielu latach rozmów i opracowywania planów i koncepcji realizuje się ona właśnie na naszych oczach – dodaje burmistrz Bochnia Stefan Kolawiński.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc