Miasto Bochnia planuje dystrybuować węgiel

-

Miasto Bochnia planuje przystąpić do akcji dystrybucji węgla wśród mieszkańców, przygotowując obecnie zaplecze prawne, techniczne oraz logistyczne w celu jego odsprzedaży osobom uprawnionym do otrzymania dodatku węglowego – poinformował w piątek bocheński magistrat.

Jak podkreślono, zgodnie z obowiązującymi obecnie regulacjami cena tak dystrybuowanego węgla nie przekroczy 2 tys. zł za tonę.

ANKIETA

W związku z tym Miasto zwraca się z prośbą do mieszkańców miasta o zgłaszanie zapotrzebowania na konkretną ilość węgla. Zapotrzebowanie można zgłaszać na dwa sposoby:

  • online, za pomocą dostępnego formularza – TUTAJ
  • uzupełniając i składając osobiście formularz na Dzienniku Podawczym Urzędu, ul. Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia (w godzinach pracy Urzędu) – formularz do pobrania TUTAJ.

Zebrane informacje pozwolą określić skalę potrzeb gospodarstw domowych w Mieście Bochnia na węgiel kamienny i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz jego dystrybucji.

Zainteresowane zakupem węgla osoby, powinny wypełnić ankietę w terminie do 4 listopada 2022 r.

UWAGA! 

Udział w ankiecie nie oznacza złożenia wniosku o zakup węgla, nie jest też zamówieniem, a jedynie ma na celu uzyskanie informacji, czy mieszkańcy są zainteresowani zakupem preferencyjnym węgla na warunkach i cenie przedstawionej przez Rząd RP.

O dalszych działaniach bocheńskiego samorządu dotyczących dystrybucji węgla będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022