R e k l a m a

Bochnia. Brak chętnych na zorganizowanie parkingu przy ZUS-ie

-

Brak zainteresowania poprowadzeniem płatnego parkingu na działce przy ZUS-ie w Bochni. – Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym z powodu braku oferentów – poinformował bocheński magistrat.

Przypomnijmy: Urząd Miasta Bochnia ogłosił przetarg na dzierżawę części działki znajdującej się przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni po północnej stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obecnie miejsce to służy kierowcom jako nieformalny, bezpłatny parking. Jeśli znajdzie się chętny na dzierżawę to funkcja tego miejsca się nie zmieni – nadal będzie tam parking, ale płatny – nasza publikacja dostępna jest TUTAJ.

Postępowanie przetargowe dotyczyło dzierżawy na jeden rok części działki nr 6649/1 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni o łącznej pow. 0,1030 ha. Zaznaczono, że przeznaczeniem nieruchomości jest działalność gospodarcza polegająca na urządzeniu i prowadzeniu ogólnodostępnego parkingu. Cenę wywoławczą miesięcznego czynszu dzierżawnego ustalono na 8 500 zł netto.

Ustny przetarg odbył się w środę i z powodu braku oferentów zakończył się wynikiem negatywnym.

Na razie magistrat nie ogłosił nowego postępowania przetargowego, ale można spodziewać się takiej decyzji.

Na mapie zaznaczono część działki nr 6649/1 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bochni, na której obecnie parkują samochody. | Źródło: mapy Google.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc