R e k l a m a

„Afryka na kołach dookoła”. Druga część opowieści o niezwykłej wyprawie

-

Na 9 stycznia (czwartek) Dominika i Marcin Kozłowscy zapraszają do dużej sali Kina REGIS na drugą cześć relacji z wyprawy do Afryki. Tym razem opowiedzą o zachodniej części kontynentu.

– Poprowadzimy Was po pięknym południowym wybrzeżu, gdzie łączą się dwa oceany: Atlantycki i Indyjski, po pustynnych terenach Namibii, odczarujemy Angolę, która okazuje się być bardzo ciekawym kierunkiem podróżniczym. Następnie pokażemy równikowe lasy Afryki centralnej i zmierzymy się z tamtejszą biurokracją. Opowiemy też o magicznych voodońskich terenach Beninu, by przez Togo, Ghanę, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwineę i Senegal dotrzeć ponownie do Sahary i poeksplorować jej zakamarki. Afrykańską pętlę zamkniemy w Cieśnie Gibraltarskiej – zapraszają podróżnicy.

Bochnianie przemierzali Afrykę własnoręcznie przystosowanym do tego celu domem na kółkach, Nissanem Patrolem. W ciągu 12 miesięcy przemierzyli nim 60 tysięcy kilometrów przez 40 krajów.

Na pierwszym spotkaniu, na którym Dominika i Marcin Kozłowscy opowiadali o podróży wschodnim wybrzeżem Afryki, w sali kina REGIS zabrakło miejsc dla wszystkich chętnych. Zobacz TUTAJ.

Duża sala kina Regis, ul. Regis 1
9 stycznia 2020 r., godz. 19.00
Wstęp WOLNY

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc